Výprava z Dublovic do Sedlčan 25.4.2026

Počet fotek v albu: 74

Kyselina, Bagr a Sonic - čekáme na autobusovém nádraží v PříbramiVyrážíme z PříbramiV Dublovicích - Leontýnka a SněhurkaV Dublovicích - Jára a MartinDubloviceNašli jsme první svitekNašli jsme první svitekNašli jsme 1. svitekPrvní část skládačkyLeontýnka a SněhurkaJe jaro :-)Na cestěPampeliškaDruhý listDruhý svitek - LeontýnkaDruhý svitekLeontýnka, Sněhurka, Tadeáš a VojtaMlýn u PříčovJsme kousek od prvního cíleMlýn v PříčovechMlýn v Příčovech - SněhurkaLeontýnkaMatěj a BagrMartin a JáraUděláme kukProhlídka zbytků mlýnaProhlídka zbytků mlýna - Bagr, Kyselina, Martin a JáraSpolečná fotka :-)Mlýn v PříčovechMlýn v Příčovech
Schůzky
Klubovna
Pro členy
Kronika
Fotky
Pro veřejnost