Ačkoliv máme běžné schůzky ve čtvrtek, tento týden se scházíme v klubovně i v pátek navečer. Ale ne úplně všichni, ale jen my trochu starší. Právě nám totiž začíná družinová výprava Koal.
Odkládáme si své věci a vydáváme se opět ven. Naše kroky vedou přes Březové hory do Kauflandu, kde máme v plánu nakoupit zásoby. Náš večerní program totiž bude poněkud speciální. Byť tomu počasí venku moc nesvědčí, dneska se bude grilovat! A jelikož jsme vše potřebné získali, po příchodu do klubovny se pouštíme do přípravy masa i zeleniny. A Golem připravuje gril…
Véču máme za sebou a příjemně nacpaní si připravujeme místa na spaní. Ale spát se ještě nejde – kromě povídání si máme v plánu i „párty“, hlasujeme tedy o tom, jaký film si budeme chtít společně pustit. Vyhrál Minecraft film. K tomu samozřejmě nějaké menší zobání a kino může začít 😊
A máme tu ráno. V rámci „rozcvičky“ je každý z nás označen číslem a je před námi nelehký úkol neprozradit to své, ale zjistit čísla všech ostatních. Po vyhodnocení si připravujeme ovocný salát a sypání k snídani. Mňam 😊
Čeká nás také program venku – kromě protažení se hrajeme také pár her. A na tento herní program navazujeme také v klubovně. A máme šanci realizovat hry, které jsme si sami vymysleli. Poté ještě obídek – čínské nudle s masem a zeleninou.
Čas se nám nachýlil, tak se musíme vydat domů ☹️
Zapsal: Golem
