Přijď mezi nás a staň se skautem!

Skauti v Příbrami!Začátek školního roku je bezva příležitostí zapojit se do skautské činnosti!

Chcete, aby se Vaše dítě ve volném čase věnovalo také něčemu jinému, než jen sezení u počítače či televize? A aby získalo nové kamarády? Přijďte se podívat na některou z našich schůzek! Aktuálně stále přijímáme kluky i holky od 5 do 13 let.

Co je naší činností?

Každý týden se scházíme na družinových schůzkách. Schůzky trvají 90 minut a děti jsou na ně rozdělené do družin dle věku a schopností. Náplní schůzek, které se konají v naší klubovně, jsou nejen pohybové hry a soutěže, ale také rukodělné a výtvarné činnosti a je samozřejmě čas také na povídání s kamarády. Podívejte se na dny schůzek...

Každý měsíc pořádáme kromě schůzek také alespoň jednu další akci - obvykle víkendový výlet či výpravu. Více informací o naší činnosti naleznete v sekci Náš oddíl, nebo na webové stránce věnované veřejnosti www.skauti-pribram.cz.

Co musíme udělat, pokud chceme dítě přihlásit do skautského oddílu?

Pokud chcete, aby se Vaše dítě mohlo zapojit do oddílové činnosti, není nic jednoduššího, než zavolat či na psat e-mail na některý z níže uvedených kontaktů. Rádi Vás přivítáme na některé z našich schůzek. Schůzky se dítě může zúčastnit také "jen tak na zkoušku" a poté se můžete rozhodnout. Budeme rádi, pokud nám o Vaší účasti dáte vědět předem - abychom se Vám mohli před schůzkou věnovat a zodpovědět všechny Vaše případné dotazy.

Pro přijetí do oddílu je poté potřeba vyplnit přihlášku, ve které jsou uvedeny základní kontakty na Vás a informace o zdravotním stavu dítěte - abychom věděli např. o případných zdravotních omezeních. Není nutné hradit žádný vstupní poplatek.

Kontakt

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na některém z následujících kontaktů:

Ing. et Ing. Stanislav Vojíř, Ph.D. - Golem
Adresa    Slunná 291, Příbram V, 26101
Mobil +420 732 302 562
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zobrazit další kontakty...

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost