Tábor rudé luny

20.7.2010

Všichni jsme se tak trochu báli, že i letošní Vánoce budou na blátě, ale ráno nám udělalo velkou radost – napadl sníh! (pravda vypadal trochu uměle :-D) Rychle se pořádně obléct, abychom nenastydli, a vypukla pravá zimní koulovačka.

Po snídani a drobném úklidu jsme se již pustili do výroby dárků. Hojně se vyráběly malované kameny a panáčci kofoláčci. Nemohli jsme opomenout ani vánoční tradice, a tak jsme vyráběli i lodičky, které jsme poté odpoledne pouštěli během koupání (na prosinec byla voda překvapivě teplá).

Ke svačině jsme měli jablko, na kterém si každý mohl vyzkoušet, jestli náhodou do roka neumře. A poté již vypukla pravá zimní Olympiáda. Začali jsme válením sudů na svahu. Po této disciplíně se ovšem utvořila dlouhá fronta u zdravotky. Dodo – zdravotník ovšem záhy přišel na to, že jsou to simulanti, kteří se na něj jen přišli podívat, nebo chtěli kérku z novikovu. Následovalo stavění sněhuláků a štafeta na lyžích a snowboardu.

Již se chýlilo k večeru, a tak jsme záhy zasedli k pravé štědrovečerní večeři. Následovalo rozdávání dárků u vánočního stromu. Ježíšek nám přál, a tak to byla 8 metrová borovice. Velkým překvapením pro všechny byl hlavně jeden dárek. Dopis od jakési Baby Kořenářky v němž nám nabídla informace hodící se k přemožení Igora. Po rozdání darů jsme se všichni pobavili u zpívání koled.

Následovala na našich táborech již tradiční hra Bílé tváře. Jak už to tak bývá, opět měli navrch hledači.

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Kronika
Fotky
Pro veřejnost