Post-apo tábor 1.-14.7.2018

Dnes se probouzíme do našeho posledního rána na táboře. Hned po budíčku se pouštíme do balení, uklízení a zapojujeme se i do bourání tábora. Zatímco se většina dětí odebrala na cestu do Příbrami, kde na ně již čekali rodiče, zbývající část pokračovala v práci na tábořišti.

Náš poslední celý den na táboře jsme klasicky zahájili rozcvičkou, po které nás na snídani čekal ovocný čaj a cornflakes, které nám připravili Pružiny.

Ráno byla hra chodící nákaza, kde jsme se rozdělili na Mediky, nakažené a civilisty. Medici vytahovali šátky nakaženým a stávali se z nich civilisti.

Ráno jsme vstali a šli na rozcvičku. Když jsme docvičili, měli jsme potom snídani. Ke snídani jsme měli müsli s mlékem. Po snídani jsme měli šifrování, potom jsme měli uran, uhlí, železo.

Dneska jsou VÁNOCE!!! K snídani byly záviny a k tomu kakao, případně čaj, kdo chtěl. Po snídani jsme psali vánoční dopis Ježíškovi, který jsme museli doručit.

Ráno jsme vstávali a byla rozcvička. Tam jsme hráli hru a cvičili. Po rozcvičce jsme si šli vyčistit zuby a pak byla snídaně. K snídani jsme měli chleba s marmeládou a Botička, když mazala ty chleby, tak olízávala nůž.

Naše družina Pand a i ti, co do ní spadají věkem, vydala prožít svůj první panda day. Kolem osmé hodiny jsme se začali připravovat – vyčistili jsme si zuby, rychle se nasnídali a u Golema jsme si vyzvedli naše zásoby jídla na výlet (májku, chleba, fidorku a perník) a vyšli jsme pře skoro rozpadlou lávku na cestu.

Ráno jsme vstávali v 7:30 a měli jsme rozcvičku. Vyčistili jsme si zuby a šli jíst. K snídani byl toast se sýrem a salámem. Pak jsme měli nástup a po nástupu bylo bodování. Potom byla hra, kde jsme museli skákat po jedné noze, nebo snožmo pro patrony.

Po snídani bylo na denním rozkazu, že nemáme dostatek pitné vody, tak jsme si nabrali vodu z řeky, ale museli jsme ji přefiltrovat. Zkoušeli jsme ji přefiltrovávat přes látku a tým klíčů ji zkoušel převařit, ale nepovedlo se jim to, protože to nestihli za určený čas.

Ráno jsme vstali a šli na rozcvičku. K snídani jsme měli cornflakes. Po snídani byl nástup a bodování. Pak jsme šli do lesa pro dřevo na oheň. Potom jsme zakreslovali do mapy. Pak jsme se šli koupat do řeky.

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost