Středa 10. 7. 2019

Víte, jak jsem zmiňovala, že jsme zaspali? Tak pro změnu jsme si přivstali, protože po včerejším delším programu se posunul i budíček. Ale přivstání o půl hodiny moc není …, každopádně jsme to stejně nestihli, takže pápá rozcvičko.

Když jsme byli konečně hotoví, byla snídaně, nečekaně lupínky kukuřičné. Hned po nástupu byl takový rest ze včera, ručně vyráběná hra od Ježíška Áji. Ale pak byl vyhlášen další poplach „Vrabčák“. Obří pták a jediný způsob, jak ho zneškodnit, je vyrobit jedové koule a uspat ho. Po náročném výkonu následoval oběd, párek s kaší a polední klid. Následný program se lišil pro Pandy a Medvíďata s Rosomáky.

Medvíďata a Rosomáci:
Pandy odešli z tábora a my jsme měli pět minut na to, abychom si sbalili věci na domeček v lese a uprchli před nějakou příšerou, kterou jsme neznali. Rozdělili jsme se na kluky a holky, a tak vznikly dvě skupiny, jedna skupina byli kluci a druhá holky, a v těch skupinách jsme stavěli domeček. Víc to šlo holkám a klukům míň. Pak když na nás zaútočila příšera, tak pak šla spát, protože byla unavená. Tak jsme jí šli vyfotit.

Pandy:
My jsme si povídali o světových organizacích jako je OSN nebo NATO. Druhou částí programu bylo povídání o tom, jak se navzájem vnímáme, to nás bavilo tak moc, že jsme přetáhli a zdržovali od večeře, rizota. Pak bylo vyprávění společné pohádky. A vyčistit zuby a spát.

Zapsali: Písk, Dory a Matěj a Nafta

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost