Tábor tajemných bytostí 30.6.-13.7.2019

Minulého večera se svět otřásl v základech. Měl to být triumf Kirila Azarova, který završí jeho kariéru teoretického fyzika. Jak se ale ukázalo, prastarým textům, ze kterých vycházel zřejmě neporozuměl zcela správně. Pokus o vytvoření supersilného zdroje energie, kterou bude odčerpávat z jiných světů se vymknul z rukou. On sám, už nám k událostem toho večera nic nepoví, neboť po mohutném výbuchu po něm nezůstalo více než hromádka popela. Stroj, který postavil podle tajemných egyptských svitků skutečně fungoval. Onen přísun energie ale nebylo možné ovládnout. Vytvořila se průrva mezi naším světem a dimenzí, které lze těžko uvěřit, natož jí porozumět. Její otevření zřejmě netrvalo příliš dlouho, ale do našeho světa proniklo několik Bytostí. Zřejmě už jste slyšeli o některých mimořádných událostech. Titulky novin od rána plní zprávy o nevysvětlitelných zemětřeseních, mizících lidech, energetických výbojích pálících vše, co se jim dostane do cesty a řada dalších těžko osvětlitelných jevů. Jak se zdá, Azarov zřejmě s možnými komplikacemi s cizími formami bytí počítal. Našimi prostředky je nelze zničit. V jeho laboratoři v Petrohradě ale byly nalezeny speciální elektromagnetické schránky s uranovou krycí vrstvou, do kterých je možné bytosti na určitý čas polapit. Jak ale ukazují poslední zprávy, Bytosti se již rozprchly po celé Zemi. Zároveň je nezbytné znovu sestavit přístroj, pomocí kterého průrva vznikla, abychom je mohli poslat zpět. Všechny plány byly bohužel zničeny silou exploze. Azarův deník ale odkazuje k archivu v městečku Sidfa na břehu řeky Nil.

Tak začal náš tábor, na který jsme se vypravili k řece Kocábě v první polovině července 2019. Do nelehkého úkolu se pustily čtyři týmy: Delta, Kappa, Sigma a Zeta. Potkali jsme se s celou řadou více i méně přátelských či nebezpečných bytostí z jiných dimenzí, které se podařilo přesunout do speciálních schránek. Na konci tábora se nám podařilo postavit i přístroj redimenzátor, který zafungoval a tak se nám podařilo všechny bytosti dostat do jejich světa.

Ráno jsme vstávali v 6:45, protože jsme museli připravit snídani. K snídani jsme měli čaj s cornflakes a s mlékem. Po snídani jsme ještě umývali nádobí. Potom co jsme domyli nádobí, byl nástup a po nástupu bodování. Poté co nám vedoucí dobodovali stany, si někteří z nás dodělávali podlážky.

Byl posunutý budíček na 8:00, ale protože jsme měli službu, tak jsme vstali v 7:00. Připravovali jsme snídani, rohlík s pomazánkovým máslem a zatápěli jsme pod Brutusem.

Ráno nám se službou pomohl Golem, protože ke snídani byl puding. Po snídani jsme si šli do řeky vyprat prádlo. Jakmile jsme si všichni vyprali a pověsili prádlo, šli jsme do archivu. Tam jsme museli najít svitky, aktivátor a houbičku.

Dnes jsme k snídani měli lupínky s mlékem, poté jsme se šli připravovat na táborového MasterChefa. Připravovali jsme kuře na paprice. Delta skončila poslední, pak Kappa, Sigma a Zeta byla první. Potom jsme sháněli za nejlevnější cenu součástky, vyhrála Zeta. Poté jsme si zpívali písničky na dobrou noc.

Víte, jak jsem zmiňovala, že jsme zaspali? Tak pro změnu jsme si přivstali, protože po včerejším delším programu se posunul i budíček. Ale přivstání o půl hodiny moc není …, každopádně jsme to stejně nestihli, takže pápá rozcvičko.

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost