Čtvrtek 20.7.2023

Ráno jsme se vzbudili. Nový den jsme začali rozcvičkou a pak následovala hra, při které jsme utíkali před komáry a ovády. Když nás chytili, tak nás musela třikrát oběhnout osoba, co měla roli „mastička“.

Pak následovalo čištění zubů. Pak snídaně, ke které jsme měli cornflaky. Pak sváča a hned po ní jsme šli hrát Hutututu a Lachtany. Dohlíželi na nás Pavouček a Hihi. Po hrách následoval úkol od Golema, ať si každý tým vytvoří vlajku, básničku (pokřik), trika v barvách týmu. Ale pak nastal oběd – gulášová polévka a krupicová kaše.

Po obědě jsme se vrhli do práce. Většina týmů začala básničkou. Pak jsme dělali trika a nakonec vlajky. Když jsme to dodělali, tak jsme se začali chlubit vlajkami, ale pak jsme byli zavoláni na hru. hra spočívala v tom, že jsme přinášely z lesa houby a borůvky a maliny, ale museli jsme dávat bacha, jsou jedlé nebo nejedlé. Taky nás v průběhu hry naháněla zvířata. Po hře jsme si ukázali, které byly jedlé a které ne. Pak byla sváča.

Po sváče jsme byli rozdělení na Koaly a Medvíďata a Rosomáky. Mědvíďata a Rosomáci byli pod dohledem profesionálů na učení s nářadím. Koaly mezitím vařily ptakoještěří placky se salátem.

Po jídle jsme šli na nástup a pak k „ohni“, kde jsme zpívali písničky a Golem nám pak řekl pohádku. Nakonec to ale nebylo všechno. Čekala nás ještě jedna hra, kde jsme po dvojicích šli a snažili se toho zapamatovat co nejvíc. Ty symboly byly symboly, co se v pravěku používaly. Pak jsme si vyčistili zuby a šli spát.

Dorry, Opičák, Lenka, Martin, Tomáš

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost