Sobota 22.7.2023

Ráno jsme nevstali do moc krásného rána. Vzbudila nás Hihi, která křičela, že Beruška s Hankou krvácí. I když se nám je nepodařilo moc ošetřit, nakonec přežily a my jsme si mohli jít vyčistit zuby a sníst cornflaky s mlékem, které byly k snídani.

Jelikož už jsme tu pár dní a špinavé prádlo se nám už nashromáždilo, museli jsme si ho jít vyprat, což chvíli trvalo. Ale do sváči to všichni stihli a mohli jsme si vychutnat křupavou mrkvičku.

Po svačině nám dal Pavouček školení, jak se správně maskovat v lese před šelmami. Některým týmům se to povedlo, u některých šelma někoho sežrala. Když jsme se vrátili, čekalo tu už na nás rizoto, které jsme měli k obědu.

Po odpoledním klidu nás čekala taková vodní bitva. Spočívalo to v tom, že jsme si měli udělat oheň (ale kvůli zákazu rozdělávání ohňů pouze umělý) a chránit ho proti dešti. Po skončení jsme se šli ještě namočit do Kocáby, kde se to trochu zvrtlo a všichni po sobě začali cákat vodu. Po osvěžující zmrzce se Medvíďata a Rosomáci pustili do výroby večeře a Koaly do pletení náramků. Špízy s bramborem se menším moc povedly. Pak už jsme si jen vyčistili zuby, Golem přečetl 3 příběhy a pak hurá do spacáků.

Červení – Kitty a Lepítko

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost