Pondělí 24.7.2023

Den pro mě začal tím, že mě Danielka vzbudila a zeptala se mě, jestli už jsem byla na záchodě. Odpověděla jsem jí, že ne. Danielka mi popsala situaci a že na latře je vzkaz, že Golema otrávili a zbytek vedení unesli. Pak za námi přiběhla Kitty se stejnou otázkou. V tu chvíli jsme se zarazily a domluvily jsme se, že vzbudíme ostatní náčelníky a vše jim řekneme.

Když jsme všichni byli vzhůru, domluvili jsme se, že zbytek tábora vzbudíme v 8:00. Když jsme všechny vzbudili, tak si Dory vzal na starost rozcvičku a následně jsme se domluvili, že Koaly budou vedení. Pak jsme si šli všichni vyčistit zuby a šli jsme připravit snídani.

Cestou do kuchyně jsme si všimli papírku, kde bylo napsáno, co máme mít ke snídani, svačině a obědu. Nejdřív jsme šli hledat lupínky. Ty jsme našli hned. Mléko nám dalo trochu zabrat, ale vše jsme úspěšně našli. Když za námi přišla Kitty, tak si všimla foťáku se vzkazem, že můžeme dokumentovat naše dopoledne. Pak Strom zapískal, že bude krmení. Potom, co jsme všem nandali, jsme se šli také najíst.

Když jsme dojedli, tak jsme s Kitty obešli okolí tábora, což bylo zbytečné. Když jsme se vrátili, tak vstal otrávený Golem. Zbytek tábora hrál mezitím několik kol vybíjené. Pak jsme s Kitty a Danielkou šly do lesa. V táboře mezitím hráli Stromovu vymyšlenou hru, kterou měl včera připravenou. Pak jim Dory se Stromem dali svačinu, ke které byly sušenky. My jsme mezitím došly už ke druhé křižovatce, kde jsme zatočily, chvilku jsme tam pokřikovaly a pak šly zpět do tábora. Pak jsme si šli sednout do hangáru. Později se za námi začal plížit Golem, směrem k nám. A vypadal, že bude zvracet. Nejblíž byla Kitty, na kterou to vrhnul. Dali jsme Golemovi tedy kýbl. Pak jsme šli vařit oběd.

Nejdříve jsme tam byli všichni, ale pak jsem šla s ostatními hrát Molekuly. V tu chvíli, kdy se nám dovařily těstoviny, tak se vrátila Beruška s Hankou. Později i Pavouček, Hihi a Zombík. Všem jsme nandali těstoviny s kečupem a sýrem. Po obědě nám Golem řekl, co jsme udělali špatně. Pak byl poledňák.

Po poledňáku jsme si zahráli na archeology, kdy jsme rozbíjeli hmotu, ve které byly nálezy. Během hry si Zombík způsobil výron na kotníku. Pak byla svačina, ke které byl perník, a pak jsme šli malovat na kamínky. Hned po domalování byla večeře, ke které byla čína.

Pak jsme si zahráli pravěké bingo a pak nás následovala cesta za šamanem. Pak jsme si šli vyčistit zuby a šli jsme spát.

Nudlička

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost