Stavba tábora

Po obvyklém pracovním nasazení spočívajícím v přípravě programu, balení věcí a nakládání věcí v Libici nastal v sobotu 15. července 2023 čas odjezdu na tábořiště.

V 9 hodin ráno jsme se postupně sjeli v Libici, odkud nám traktor odvezl již naložený vlek se stany, kuchyní a dalšími nezbytnostmi, ke kterým později přibyla ještě např. kamna. Na tábořišti jsme poté za pomoci rodičů, některých dětí i bývalých členů postupně začali s budováním našeho letošního tábora. S ohledem na velké pracovní nasazení všech přítomných se nám stavba dařila, již první den jsme měli postavenou (byť zatím nezabydlenou) kuchyni a také všechny podsady.

V dalších dnech stavby, již za pomoci výrazně menšího množství lidí, jsme pokračovali dalšími stavbami. Latrínou, sprchou, odpadovkou, stožárem, umývárkou… Posléze došlo v pondělí také na velký nákup trvanlivých potravin a na postupné zabydlování táborové kuchyně. A také na přípravu dřeva, které se nám povedlo připravit na celou dobu tábora.

Stavba je za námi, máme úterní večer a Golem, Pavouček a Hihi odjíždějí do Příbrami, aby se zítra dopoledne vrátili společně se všemi účastníky.

Golem

PS: Děkujeme všem, kteří se do stavby zapojili.

Schůzky
Klubovna
Pro členy
Skautský letní tábor
2024
Kronika
Fotky
Pro veřejnost